Mağazadan Teslim

Siparişinizi Navi Marine Mersin Marina mağazamızdan teslim almanızı sağlayan bir sistemdir.

Siparişinizi oluştururken teslimat adresi olarak Marina mağazamızı seçmeniz yeterlidir. Mağazalarımızda belirlenmiş hizmet noktalarından sipariş numaranız ve kimliğiniz ile teslim alabilirsiniz.

Siparişinizin oluşturulma tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde mağazaya teslim edilir.

7 iş günü içinde herhangi bir bildirim yapılmadan mağazadan teslim alınmayan ürünler internet depomuza geri döner.

Ürünü teslim aldığınızda mağazadan ayrılmadan önce paketi açmanız ve hasar tespiti yapmanız durumunda mağazamızda ürün değişiminiz yapılacaktır.

Üyelik

Navimarine.com.tr’e üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Ödeme

 Navimarine.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Banka kartları ve nakit ödeme (ATM) kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Yurtdışı bankalara ait Kredi Kartları ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme alamamaktayız.

Güvenlik

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Navi Marine Denizcilik Turizm İşletmeciliği San. ve Tic Ltd Şti. tarafından saklanmamaktadır.

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Teslimat

Navimarine.com.tr üzerinden satılan ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir.

Navimarine.com.tr’de satılan tüm ürünler Navi Marine Mağazasında tedarik edilerek 2-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Navimarine.com.tr’dan satın almış olduğunuz 1000 TL ve üstü siparişlerinizin teslimatı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Navimarine.com.tr’den satınalmış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır.

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Navimarine.com.tr’e ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Sipariş İptali

Siparişiniz henüz kargoya teslim edilmemişse, Hesabım > Siparişlerim sayfasından sayfasından siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi ayrıca onlinedestek@navimarine.com.tr adresinden bize e-postayla iletebilir veya haftanın 7 günü 09:00-18:00 saatleri arasında bizi arayabilirsiniz.

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, ödeme kredi kartınızdan alındıysa iade işlemi kartınıza yapılır. Taksitli ödemeler, banka süreçleri gereği taksitli olarak iade edilir. Geri ödeme süreci bankanıza bağlı olarak farklılık gösterdiğinden, iadelerinizi bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

İade & Değişim

Misafir kullanıcı olarak sipariş verdiyseniz, iade gönderi koduna https://navimarine.com.tr/apps/parcelpanel sayfasından ulaşarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Fatura tarihi üzerinden 30 gün geçmemiş ürünleriniz için tekrar iade talebi oluşturabilirsiniz.

Taksitli ödeme seçeneğiyle alışveriş yaptıysanız, geri ödemesi bankanız tarafından kartınıza taksitli olarak iade edilir.

Fatura tarihi üzerinden 30 gün geçmemiş olmalı,Ürünün orijinal ambalajı bozulmamış, açılmamış olmalı,Mayo gibi ürünlerin hijyen bandı üzerinde olmalı,Ürün koruma bandı açılmamalı,Ürün etikeleri, varsa logoları çıkarılmamalı,Ürün yeniden satışa sunulabilir durumda olmalıdır. İade edilemeyen ürünler için navimarine.com.tr/policies/refund-policy sayfasını ziyaret ediniz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ulaşmak için tıklayınız.

Gizlilik Kuralları, Site Kullanım Şartları ve İletişimler ile Kişisel Verilerinize İlişkin Bilgilendirme için tıklayınız.